Naujos kartos elektros skydeliai OEZ Distri RZA

OEZ-Distri-RZA

Unikalios savybės

Naujieji korpusai RZA ne tik visiškai pakeičia buvusiuosius RZA, tačiau savo savybėmis ir visiškai naujais konstrukciniais elementais padidina skirstomųjų skydų montavimo patogumą.

Pakankamai vietos laidininkams

RZA serijos korpusai yra 4 dydžių – vienos, dviejų, trijų ir keturių eilių. Kiekvienoje eilėje galima vieną prie kito sumontuoti iki 14 modulių. Didžiausiame, t .y su 4 eilėmis, telpa iki 56 modulių ir net tada, kai jis visiškai pripildytas modulinių įtaisų, lieka pakankamai vietos laidams įvesti ir išvesti.

Patogus montavimas

Korpuso viduje skirstomojo skydo gamintojai patogią vietą PE ir N laidams iki gnybtų rinklių nutiesti ras net tada, kai prireiks prie modulinių įtaisų viršutinių gnybtų prijungti jungiamąją šyną.

Laidus paklojant tarpe iki pagrindo, korpuso šonuose lieka pakankamai vietos tvirtinimo elementams.

Tarpai tarp atskirų eilių padidėjo 10 mm ir siekia 135 mm; tai palengvina laidų prijungimą prie modulinių įtaisų gnybtų.

Elegantiškas dizainas

Naujieji korpusai išliko tarp klientų populiaraus originalių RZA priekinio dizaino. Lakštinis rėmas ir durelės iš sienos išsikiša tik 7 mm ir yra visiškai plokšti. Fiksavimo sistema sumontuota įleistiniu būdu ir uždengta svirtele, kuri naudojama durelėms atleisti ir kaip rankenėlė joms atidaryti.

Po šia svirtele taip pat galima įmontuoti spyną (priedą).

Papildoma įranga

Jau pagrindiniame korpusų RZA pakete yra visas modulinių įtaisų montavimo komplektas. Korpusai sudaryti iš kelių dalių, kurias galima lengvai atskirti vienas nuo kitų. Pavyzdžiui, skirstomojo skydo gamintojas gali atskirti pagrindą ir perduoti į statybvietę, kad jį ten įmontuotų. Kitas dalis galima laikyti popierinėje dėžėje, kad išliktų švarios.

Pagrindiniame RZA pakete yra ne tik tokie korpuso komponentai kaip pagrindas, išimamasis rėmas su U formos bėgeliais, bet ir PE bei N gnybtų rinklės, papildoma gnybtų rinklė N laidams prijungti už srovės nuotėkio relės ir dengiamosios plokštelės. Taip pat yra sienoms skirti tvirtinimo inkarai, pagrindo montavimą sienoje palengvinantys du gulsčiukai (priekinis ir galinis), armatūra, kuri neleidžia pagrindui persikreipti, kai jis montuojamas naudojant putas.

Lengvas montavimas

Kaip matyti iš bazinės įrangos, patogumą užtikrina RZA korpusai ir montavimas:

  • galinis gulsčiukas palengvina nišos nubraižymą ant sienos;
  • priekinis gulsčiukas ir tvirtinimo inkarai užtikrina pagrindo tvirtinimą nišoje;
  • armatūra neleidžia susitraukti pagrindo šonams, kai jis nišoje sandarinamas naudojant montažines putas, ir po to saugo nuo nešvarumų kaupimosi;
  • gipskartonio sienose RZA galima pritvirtinti naudojant paprastus tuščiavidurėms sienos skirtus tvirtinimo inkarus.

Išimamasis laikantysis rėmas su U formos bėgeliais pagamintas taip, kad pagrinde jį būtų galima montuoti dviem būdais:

  • kaip kompaktišką rėmą su moduliniais „Minia“ įtaisais su atskirai sujungtomis eilėmis;
  • atskirus U formos bėgelius galima išimti iš rėmo ir sumontuoti atskirai.