Apie imonę

Mūsų prekės ženklas atstovauja įmonei, kuri 75 metus kuria ir gamina žemosios įtampos jungimo įtaisus. OEZ yra kompleksinis gaminių ir paslaugų žemosios įtampos elektros grandinių srityje tiekėjas.

Kadangi jau 10 metų bendradarbiaujame su bendrove „Siemens“, turime vieną iš moderniausių gamyklų Čekijos Respublikoje. OEZ yra suteiktas saugios įmonės vardas, be to, ji tris kartus iš eilės laimėjo sveikatą skatinančios įmonės apdovanojimą.

OEZ-gamykla-Letohrad-mieste

Energijos valdymo požiūriu savo socialinę atsakomybę aiškiai parodome įsitraukdami į pasaulinį projektą EEP (angl. Energy efficiency program – Efektyvaus energijos vartojimo programa). Esame aktyvūs aplinkos apsaugos srityje ir nuolat imamės su energijos taupymu susijusių papildomų naujų priemonių ir projektų.

OEZ priklauso moderniausioms Čekijos Respublikos gamybos įmonėms, nes nuosekliai diegia „Industry 4.0“ – sistemą, priklausančią ketvirtajam pramoninės revoliucijos etapui, kurį atspindi mūsų gamybos technologijų skaitmenizavimas.

INDUSTRY 4.0 technologijos

Kokia yra OEZ 4.0 esmė? Praktiškai kiekvieną OEZ darbo vietose atliekamą operaciją valdo ir tikrina kompiuteriai. Darbinės operacijos paprastai prasideda nuo brūkšninio kodo, atspausdinto ant kiekvieno svarbaus mazgo ir ant galutinio gaminio, nuskaitymo.

Su kodu susijusioje unikalioje informacijoje tiksliai apibūdinama, ką su elementu reikia padaryti. Kompiuteris pagal kodą ne tik įvertina, kokią operaciją reikės atlikti ir kokias dalis naudoti, bet ir nustato, ar atliktos ankstesnės operacijos, patikrina, ar jos sėkmingai užbaigtos, ir į centrinę duomenų bazę įrašo naujus naudingus duomenis.

Duomenų bazėje laikomi gaminio istorijos duomenys, apimantys visą gaminio gyvavimo laiką, t. y. kada ir kokiomis sąlygomis gaminys pagamintas. Todėl tokius duomenis galima naudoti kaip informacijos šaltinį ne tik sprendžiant galimas pretenzijas, bet ir atliekant statistinę gamybos proceso ir jo efektyvumo analizę. Dar daugiau – šios analizės rezultatus galima naudoti gamybos procesui tobulinti.

Mūsų vizija

Įmonėje OEZ vykdoma gamyba yra viena karta naujesnė nei daugumos konkurentų, nes įvairias įrenginių versijas ar net skirtingus įrenginius serijomis galime gaminti toje pačioje gamybos linijoje vienu metu ir tai darydami nepažeidžiame tolygaus gamybos srauto ir nepabloginame gaminių kokybės.

Todėl galime geriau patenkinti savo klientų poreikius ir nuolat augančią OEZ gaminių ir paslaugų paklausą. Paprastai tariant, OEZ prekės ženklą aptiksite visose srityse, kuriose labai svarbu sauga, kokybė ir patogumas naudotojams.